KONST / Litografier / Färglitografi 16045257
nr 1604 5257
Maja Braun
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 171/250. Färglitografi, bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x66 cm
Maja Braun Wallenberg, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:58:30